Tetička

Teticka-logo
Hodnocení: 4,1/5
4.1/5

Tetička je nebankovní společnost poskytující krátkodobé úvěry se splatností až 30 dnů. Jedná se o inovativní společnost s férovými podmínkami. Tetička je produkt společnost Fair Credit, která úvěry nabízí i pod svou vlastní značkou. Tetička je oproti Fair Creditu na trhu velice krátce, přesto si již získala přízeň spousty zákazníků, a to převážně díky skvěle zvládnutému marketingu. Tetička je tzv. SMS půjčka.

Vhodné pro

Díky transparentnosti, férovým podmínkám a možností si půjčit až 20 000 Kč je vhodná pro ty, kteří hledají krátkodobou půjčku před výplatou a ví, že ji zvládnou do 30 dní splatit a vyřešit tak krátkodobou finanční krizi.

Půjčka od tetičky může být vhodná pro ty, kteří potřebují rychle získat peníze a nechtějí řešit složité procesy a podmínky bankovních půjček. Obvykle se jedná o menší finanční částky, které jsou poskytnuty bez úroků a s pružnými splatnostmi. Půjčka od tetičky může být také dobrá volba pro ty, kteří se chtějí vyhnout papírování a administrativním procesům spojeným s bankovními úvěry.

Půjčka

Od Tetičky si můžete půjčit až 20 000 Kč se splatností do 30 dnů. Navíc pokud si půjčíte do 8 000 Kč a splatíte je do 30 dnů, máte ji zdarma a bez poplatků. Pro vyřízení žádosti online staří mít po ruce občanský průkaz a výpis z účtu, nebo druhý doklad. Vše vyřídíte online během několika minut. Peníze odesílají na účet téměř okamžitě po schválení žádosti.

Reprezentativní příklad: 10 000 Kč na dobu 30 dní, pevná zápůjční úroková sazba je 0 ročně, RPSN je 4 933,41 %. Celková splatná částka je 13 800 Kč.

Často kladené dotazy

Tetička od Vás bude potřebovat kopii občanky a druhého dokladu, které nahrajete při podávání žádosti podle uvedených pokynů. Dále budou potřebovat 2 výpisy z bankovního účtu a aby ověřili, že jste majiteli bankovního účtu, bude rovněž nutné poslat 1 Kč z Vašeho účtu.

Ano, je to jednoduché. Tetička vám umožní splatnost půjčky snadno odložit o 7, 15 nebo 30 dní.

Ano, můžete. Zaplatíte přitom přesně tu sumu, kterou jste si půjčili, společně s úroky. Nepřekvapí Vás žádnou přirážkou za předčasně splacenou půjčku. Zákazník je oprávněn kdykoli v průběhu trvání smlouvy zápůjčku Tetička zcela či částečně předčasně splatit dle příslušných ustanovení Všeobecných obchodních podmínek.

Nepotřebujete ani zástavu, ani ručitele.

Ano, každá společnost má jiná kritéria pro získání úvěru, proto je možné, že u Tetičky získáte úvěr i přesto, že Vám jinde schválen nebyl.

Musíte mít pravidelný měsíční příjem, věk alespoň 18 let, vlastní bankovní účet a mobilní telefon.

Ano, má nastavený vlastní ověřovací proces, kde posuzuje i bonitu zákazníka, a při posuzování nahlíží do databází klientských informací umožňujících posouzení úvěruschopnosti.

Jakmile vyplníte žádost o půjčku a odešlete veškeré požadované dokumenty, obdržíte od Tetičky vyrozumění do několika minut.

Výhody

  • Příjemný a vstřícný přístup ke klientovi
  • Peníze do 10 minut na účtu
  • Transparentní smlouva
  • Při splacení do 14 dnů bez poplatků
  • Rychlé vyřízení online
  • Možnost prodloužit splatnost zdarma
  • Možnost předčasného splacení

Nevýhody

  • První půjčka pouze do 10 000 Kč

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *