Švýcarská půjčka

svycarska-pujcka-logo
Hodnocení: 4,6/5
4.6/5

Švýcarská půjčka je služba od nebankovní společnosti SWISS FUNDS, a.s.., která vznikla v roce 2016. Základní kapitál je zde 34,6 mil. Kč. Půjčka je prezentována jako nejbezpečnější na trhu, proto název švýcarská po vzoru švýcarských bank, které hodně uznávají soukromí a diskrétnost. Velkou přidanou hodnotou je také rychlá doručitelnost finančních prostředků. Svycarskapujcka.cz garantuje odeslání financí do pěti minut od schválení půjčky díky automatizované platební bráně ThePay.cz

Vhodné pro

Půjčka je vhodná po žadatele, kteří potřebují půjčit peníze na krátkou dobu, tedy tzv. krátkodobou půjčku se splatností až na 30 dnů. Ideálním žadatelem je osoba s minimálním příjmem 10 000 Kč s potvrzením o příjmu.

Půjčka

Od Švýcarské Půjčky si můžete půjčit od 3 000 Kč až do 10 000 Kč (v případě 1. půjčky až 5 000 Kč) se splatností od 15 do 30 dnů.

Žádost o půjčku

Často kladené dotazy

Pakliže vám schválí žádost o půjčku a máte jednu z bank s podporou rychlých bankovních převodů, budete mít peníze na vašem účtu okamžitě. Pro převody využívají nejrychlejší platební bránu od společnosti ThePay. Ihned získáte peníze do České spořitelny, Komerční banky, Moneta Bank, ČSOB, FIO, Raiffeisenbank, UniCredit Bank a Sberbank. Pokud máte jinou banku než výše uvedenou, pošlou vám finance do 1 – 2 pracovních dnů. Podporují pouze bezhotovostní převod peněz. Nepodporují hotovostní výplaty ani platby složenkou. Nemáte-li žádný bankovní účet, nemohou vám půjčku poskytnout.

Mít více otevřených půjček není možné. Další žádost o půjčku můžete učinit pouze tehdy, máte-li všechny závazky vůči jejich společnosti zaplacené. Pakliže máte problém s vrácením peněz, doporučujeme vám prodloužení splatnosti v administraci vašeho účtu, v sekci prodloužení.

Ano, víme, že vždy mohou nastat komplikace a nepříznivé situace. Dbají na férovost půjčky, takže i prodloužení u nich není problém. Dobu splatnosti si můžete prodloužit až o 30 dní. Aby vám mohli půjčku prodloužit, budou od vás za každý den navíc chtít 1 % z půjčené částky, které zaplatíte hned. Po zaplacení vám půjčku prodlouží. Pro příklad: Půjčíte-li si 2 000 Kč a budete chtít prodloužit o týden splatnost, zaplatíte navíc pouze 140 Kč.

Zaplacení půjčky je velice snadné. Můžete využít klasického bankovního převodu (cca 1 pracovní den, jako VS použijte číslo Vašeho úvěru). Nebo můžete zaplatit prostřednictvím platební brány ThePay. Buď přímo na webu anebo po přihlášení ve svém profilu, kde zároveň vidíte aktuální dlužnou částku a všechny platební údaje jsou již předvyplněné.

Stačí vyplnit jednoduchý formulář, kde napíšete základní osobní údaje. Následně potřebují poslat ofocený občanský průkaz, druhý doklad totožnosti (např. řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas, rodný list nebo kartičku pojištěnce), aktuální výpis z účtu a ověřit váš bankovní účet zasláním ověřovací platby ve výši 1 Kč. Dále nesmíte být v exekuci ani insolvenci a musíte být starší 18 let.

Pravděpodobně jste nesplnil/a některé z podmínek, např. nesplacený dluh u jejich či jiné úvěrové společnosti, probíhající exekuce, insolvence či jiné zákonné důvody, které vedli k neschválení žádosti o půjčku.

Výhody

  • Až 91 % schválených žádostí
  • Vyřízení 100% online
  • Možnost prodloužení půjčky
  • Přehlednost podmínek

Nevýhody

  • Vyšší poplatky při prodloužení
  • První půjčka nejvýše 5 000 Kč
  • V jednom okamžiku lze čerpat pouze 1 půjčku