RazDva půjčka

RazDvaPujcka-logo
Hodnocení: 4,9/5
4.9/5

RazDva půjčka je rychlá online půjčka, kterou vyřídíte kompletně online – od žádosti až po nahrání potřebných dokumentů. Vzhledem k tomu, že se jedná o produkt od Profi Credit, nemusí mít žadatelé žádné obavy, jelikož jde o ověřenou společnost. Vše patří pod skupinu PROFIREAL Group, která působí nejen v České republice, ale také Polsku, Bulharsku, Rusku a od roku 2017 také na Filipínách.

Vhodné pro

RazDva půjčka je vhodná pro ty, kteří se nechtějí s nikým scházet a chtějí vše vyřešit z pohodlí domova online. Nemusíte nikomu sdělovat, na co půjčku potřebujete a výhodou je, že si můžete vzít úvěr od 10 000 Kč až do 150 000 Kč, což vystačí i na použité auto. V případě, že jste řádně splácející klient (tzn. že jste včas uhradil již 6 splátek), RazDva Vám poskytne půjčku ve výši až 250 000 Kč.

Půjčka

Od RazDva půjčky si můžete půjčit od 10 000 Kč až do 250 000 Kč na cokoliv chcete se splatností 3 až 48 měsíců s úrokem od 9,21 % p.a. Pokud potřebujete finance a v bance vám nepůjčí, RazDva půjčka je skvělá volba.

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 100 000 Kč, doba trvání spotřebitelského úvěru 48 měsíců, splátka 2 498 Kč, celkem zaplatíte částku 119 904  Kč. Pevná zápůjční úroková sazba 9,21 %, RPSN 9,6 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Platí pro nové klienty.

Často kladené dotazy

K tomu, abyste u RazDva získali půjčku, není potřeba ručitel.

Razdva půjčka je bezúčelový spotřebitelský úvěr, peníze můžete použít na cokoliv.

Sjednání i vedení půjčky je zdarma, to samé platí i pro mimořádné splátky. V případě prodlení ve splácení si RazDva Půjčka může účtovat účelně vynaložené náklady na vymáhání, smluvní pokutu a zákonný úrok z prodlení. Při využití předčasného splacení je poplatek dle zákona o spotřebitelském úvěru.

Ano, důležité je, abyste uváděl/a správný variabilní symbol.

Číslo účtu naleznete ve smlouvě, variabilní symbol je vždy číslo smlouvy. Smlouva obsahuje i výši splátky.

Neprodleně kontaktujte klientskou podporu RazDva Půjčky.

Díky inkasu budete mít přehled o termínu vašich splátek. Zřídit si ho můžete ve své bance, nebo pomocí internetového bankovnictví. Inkaso proběhne automaticky a vždy včas.

Žadatelem o půjčku nesmí být osoba mladší 18 let, musí mít stálý zdroj příjmu, který je mu vyplácen na bankovní účet (z tohoto účtu pak platí své výdaje). Být občanem ČR, nebýt v exekučním řízení a v insolvenci.

Před odesláním žádosti zvažte, zda jste schopni půjčku řádně splácet, a neohrozíte tak chod Vaší domácnosti.

U půjčky se splatností 3 měsíce a více je možnost jednoho odkladu splátky zdarma na základě doložení dokladu o neschopnosti uhradit splátku (viz znění smlouvy). Dále je možnost využít placené odklady splátek dle pravidel popsaných ve smlouvě.

Klienti si mohou vybrat z možností dle doby splácení, či výše úvěru. S dobou splácení od 3 měsíců do 48 měsíců nabízejí půjčky od 10 000 Kč do 250 000 Kč.

Používají pouze bezhotovostní styk, peníze Vám tudíž budou vyplaceny na bankovní účet. To platí i o splácení – splátky se odesílají na účet uvedený ve smlouvě. Doporučujeme zřízení inkasa.

Ano, v případě, že doložíte jiný pravidelný příjem, jako je důchod, renta a jiné.

Výhody

 • Peníze do 15 minut na účtu
 • Dlouhá splatnost půjčky
 • Vyřízení 100% online
 • Nízký úrok
 • Peníze lze uplatnit na cokoliv
 • Až 150 000 Kč i pro nové klienty

Nevýhody

 • Potřeba doložit příjem
 • Není možné žádat v exekuci
 • Kontrolují se registry
 • Není pro cizince
 • Schvalování půjčky pouze v pracovních dnech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *