RazDva půjčka

RazDvaPujcka-logo
Hodnocení: 4,9/5
4.9/5

RazDva půjčka je rychlá online půjčka, kterou vyřídíte kompletně online – od žádosti až po nahrání potřebných dokumentů. Vzhledem k tomu, že se jedná o produkt od Profi Credit, nemusí mít žadatelé žádné obavy, jelikož jde o ověřenou společnost. Vše patří pod skupinu PROFIREAL Group, která působí nejen v České republice, ale také Polsku, Bulharsku, Rusku a od roku 2017 také na Filipínách.

Vhodné pro

RazDva půjčka je vhodná pro ty, kteří se nechtějí s nikým scházet a chtějí vše vyřešit z pohodlí domova online. Nemusíte nikomu sdělovat, na co půjčku potřebujete a výhodou je, že si můžete vzít úvěr od 10 000 Kč až do 150 000 Kč, což vystačí i na použité auto.

Půjčka

Od RazDva půjčky si můžete půjčit od 10 000 Kč až do 150 000 Kč na cokoliv chcete se splatností 3 až 48 měsíců s úrokem od 9,21 % p.a. Pokud potřebujete finance a v bance vám nepůjčí, RazDva půjčka je skvělá volba.

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 100 000 Kč, doba trvání spotřebitelského úvěru 48 měsíců, splátka 2 498 Kč, celkem zaplatíte částku 119 904  Kč. Pevná zápůjční úroková sazba 9,21 %, RPSN 9,6 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Platí pro nové klienty.

Často kladené dotazy

K tomu, abyste u RazDva získali půjčku, není potřeba ručitel.

Razdva půjčka je bezúčelový spotřebitelský úvěr, peníze můžete použít na cokoliv.

Sjednání i vedení půjčky je zdarma, to samé platí i pro mimořádné splátky. V případě prodlení ve splácení si RazDva Půjčka může účtovat účelně vynaložené náklady na vymáhání, smluvní pokutu a zákonný úrok z prodlení. Při využití předčasného splacení je poplatek dle zákona o spotřebitelském úvěru.

Ano, důležité je, abyste uváděl/a správný variabilní symbol.

Číslo účtu naleznete ve smlouvě, variabilní symbol je vždy číslo smlouvy. Smlouva obsahuje i výši splátky.

Neprodleně kontaktujte klientskou podporu RazDva Půjčky.

Díky inkasu budete mít přehled o termínu vašich splátek. Zřídit si ho můžete ve své bance, nebo pomocí internetového bankovnictví. Inkaso proběhne automaticky a vždy včas.

Žadatelem o půjčku nesmí být osoba mladší 18 let, musí mít stálý zdroj příjmu, který je mu vyplácen na bankovní účet (z tohoto účtu pak platí své výdaje). Být občanem ČR, nebýt v exekučním řízení a v insolvenci.

Před odesláním žádosti zvažte, zda jste schopni půjčku řádně splácet, a neohrozíte tak chod Vaší domácnosti.

U půjčky se splatností 3 měsíce a více je možnost jednoho odkladu splátky zdarma na základě doložení dokladu o neschopnosti uhradit splátku (viz znění smlouvy). Dále je možnost využít placené odklady splátek dle pravidel popsaných ve smlouvě.

Klienti si mohou vybrat z možností dle doby splácení, či výše úvěru. S dobou splácení od 3 měsíců do 48 měsíců nabízejí půjčky od 10 000 Kč do 150 000 Kč.

Používají pouze bezhotovostní styk, peníze Vám tudíž budou vyplaceny na bankovní účet. To platí i o splácení – splátky se odesílají na účet uvedený ve smlouvě. Doporučujeme zřízení inkasa.

Ano, v případě, že doložíte jiný pravidelný příjem, jako je důchod, renta a jiné.

Výhody

 • Peníze do 15 minut na účtu
 • Dlouhá splatnost půjčky
 • Vyřízení 100% online
 • Nízký úrok
 • Peníze lze uplatnit na cokoliv
 • Až 150 000 Kč i pro nové klienty

Nevýhody

 • Potřeba doložit příjem
 • Není možné žádat v exekuci
 • Kontrolují se registry
 • Není pro cizince
 • Schvalování půjčky pouze v pracovních dnech

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *