Půjčky v exekuci

Potřebujete půjčku, ale máte exekuci?

Může se stát, že se dostanete do situace a nevíte, jak z ní ven. Máte mnoho závazků, které nedokážete splácet a za nějakou dobu přijde exekuční příkaz. V tomto případě si mohou vzít půjčku i lidi s exekucí. Banky však žádný úvěr neposkytnou, protože by měly minimální jistotu, že se jim peníze vrátí. Na tyto půjčky banky nereagují kladně a žádost zamítnou. Půjčku je potřeba hledat od nebankovní společnosti, avšak ne všechny půjčí lidem v exekuci. Přehled poskytovatelů, kteří nabízí půjčky lidem v exekuci, je níže.

Řešení, které však není zadarmo

Řešením je půjčka od nebankovní společnosti. Některé z nich jsou totiž ochotni půjčit i lidem v exekuci, avšak ne zadarmo. I nebankovní společnosti mají povinnost si ověřovat bonitu (platební morálku) žadatele v registrech, avšak některé k záznamům přihlíží více a některé méně. Ty společnosti, které jsou v záznamech benevolentní, mohou půjčku poskytnout, avšak je pro ně velké riziko takové osobě půjčit, protože nedokázala platit předchozí závazky. Výsledkem je razantní zvýšení úrokové sazby. Pokud však víte, že se v budoucnu dostanete k penězům v takové míře, že svůj nový závazek dokážete splatit, je to jedno z řešení, které by vám mohlo pomoci se z nehezké finanční situace dostat. Vždy si však přečtěte podmínky společnosti a propočítejte, kolik nakonec zaplatíte. Řešením není si půjčit a dostat se ještě do většího problému, ale půjčit si pro vyskočení z finančního problému.

Hotovostní půjčka

V hodně případech existuje exekuční příkaz na účet, což znamená zamrazení bankovního účtu klienta, který následně nemá přístup k financím, které přijdou na účet. To může být problém, pokud si klient chce vzít půjčku na vyplacení účtu. Některé nebankovní společnosti však nabízí i hotovostní půjčky, tzv. půjčky na ruku. To znamená, že klient nedostane peníze na účet, ale dostane je v hotovosti na ruku, aby s nimi mohl disponovat.

Poskytovatelé půjček lidem v exekuci

Creditportal-logo
Creditportal
4.2/5
Everyday-pujcka-logo
Everyday Plus
4.2/5
ExpressCash-logo
ExpressCash
3.9/5
FairCredit-logo
FairCredit
3.1/5
Acema-logo
Acema
4.4/5
Ferratum-logo
Ferratum
4.7/5