Půjčka Via SMS

Pujcka-Via-SMS-logo
Hodnocení: 3,9/5
3.9/5

Půjčka Via SMS nabízí krátkodobé úvěry občanům České republiky snadno a rychle. První žádost o půjčku lze podat prostřednictvím internetu, od druhé půjčky pak již přes SMS. Pro stálé klienty lze navýšit limit čerpání až na částku 60 000 Kč, a tak se vyplatí být stálým klientem. Zároveň pro nové klienty nabízí první půjčku až do výše 16 000 Kč zcela zdarma. Na českém trhu společnost Via SMS poskytuje půjčky od roku 2011, avšak působí v mnoha zemích Evropy, nově i ve Švédsku.

Vhodné pro

Půjčka od Via SMS je vhodná pro ty, kteří hledají krátkodobou půjčku nebo tzv. půjčku před výplatou na nečekané výdaje a budou schopni ji splatit do 30 dní od načerpání. Zároveň je vhodná pro ty, kteří mohou doložit svůj příjem.

Půjčka

Via SMS nabízí krátkodobý úvěr od 1 000 Kč do 20 000 Kč se splatností 7-30 dnů. Peníze je možné zaslat pouze na bankovní účet bez možnosti vyzvednutí v hotovosti.

Reprezentativní příklad: Půjčka ve výši 10.000 Kč po dobu 1 měsíce (30 dnů): Měsíční poplatek za vedení úvěru 0 Kč, jednorázový poplatek za sjednání úvěru 0 Kč, pevná roční úroková sazba 264 %, RPSN 1024 %. První splátka 12.200 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem po 1 měsíci činí 12.200 Kč, z čehož 10.000 Kč je použito na úhradu jistiny a 2.200 Kč na úhradu úroku.

Často kladené dotazy

Výše úvěru závisí na vaší platební schopnosti a úvěrové historii. Minimální výše půjčky jsou 1000 Kč a maximální částka je 60000 Kč.

Po prvních splátkách získáte možnost dodatečných výběrů a případné navýšení úvěrového rámce. Měsíční splátka začíná od 500 Kč.

Ano, flexibilní půjčka ViaSMS přebírá věrnostní bonusy, které jste již obdrželi s krátkodobou půjčkou. Sleva se vztahuje na nové úvěry po dobu prvních 30 dní. To platí i pro dodatečné částky, které budete čerpat do 30 dnů od poskytnutí úvěru.

K získání úvěru potřebujete doklad totožnosti, doložit příjem, číslo mobilního telefonu a běžný účet u jedné z českých bank vedený na Vaše jméno.

Ne, jedná se o spotřebitelský úvěr, ke kterému není potřeba zástava, ani vyžadován ručitel.

Úvěr lze získat, pokud nejste v prodlení. Nesplacený úvěr u jiné úvěrující instituce není překážkou pro získání půjčky u ViaSMS, pokud jste schopni vše splácet.

Peníze jsou převedeny ihned po schválení úvěru. Díky bankovním účtům u většiny českých bank budete mít peníze k dispozici během několika minut.

Rozhodnutí o poskytnutí úvěru Vám bude zasláno během několika minut do textové zprávy na Vaše mobilní číslo a e-mail.

Pro posouzení bonity (úvěruschopnosti) klienta je využívána externí databáze, další informace jsou získávány od společností, které shromažďují údaje o zpoždění plateb fyzických osob. Při vyhodnocování jsou zohledňovány také informace obsažené v naší databázi.

Ne, v jednu dobu je možné čerpat pouze jeden úvěrový produkt společnosti Via SMS s.r.o.

Výhody

  • První půjčka až 8 000 Kč zdarma
  • Peníze na účtu téměř okamžitě
  • Možnost si půjčit od 1 000 Kč

Nevýhody

  • Vyšší úrok
  • Peníze pouze na účet

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *