Postup žádosti o půjčku - Zaplo

Zaplo-logo

1. krok - Výše půjčky a doba splatnosti

V 1. kroku si posuvníkem zvolíte výši půjčky, dále pod ním pak dobu splatnosti, která lze nastavit až na 30 dnů. Pod tímto pak nastavíte, zda se jedná o první, či o opakovanou půjčku. V spodní části se Vám zobrazí informace o půjčce, jako je její výše, den splatnosti, celkový úrok, úroková sazba, RPSN a celkové náklady na půjčku. Pokud se vším souhlasíte, klikněte na tlačítko “Chci půjčku!”.

pujcka1-zaplo

2. krok - Základní informace

Ve 2. kroku jsou vypsány dokumenty a věci, které budete během žádosti potřebovat. Pokud chcete žádost rychleji vyhodnotit, budete také potřebovat přístup do internetového bankovnictví.

informace-zaplo

3. krok - Informace o Vás

Ve 3. kroku vyplníte informace o Vás. Jedná se o jméno, příjmení, telefonní číslo, rodné číslo, e-mailovou adresu a heslo pro přihlášení. Dále si přečtete podmínky služby Zaplo. Pokud souhlasíte, zaškrtněte všechny zaškrtávací políčka a klikněte na “pokračovat”.

informace-o-vas-zaplo

4. krok - Adresa

Ve 4. kroku žádosti vyplníte pouze adresu trvalého bydliště a druh bydlení. Poté kliknete na tlačítko “pokračovat”.

5. krok - Další informace

V 5. kroku žádosti o půjčku vyplníte číslo občanského průkazu, zdroj příjmů, čistý měsíční příjem, celkové měsíční výdaje, počet členů v domácnosti a počet členů domácnosti s příjmem. Poté kliknete na tlačítko “pokračovat”.

adresa-zaplo

6. krok - Ověření tel. čísla

V 6. kroku Vám na zadané tel. číslo přijde SMS se 4místným kódem, který zadáte do políček. Poté kliknete na tlačítko “pokračovat.”

overeni-tel-cisla-zaplo

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *