Pojištěná půjčka

Pojistena-pujcka-logo
Hodnocení: 3,9/5
3.9/5

Pojištěná půjčka je produktem společnosti Profi Credit. Pojištěná půjčka, jak už vyplývá z názvu, je půjčka s pojištěním schopnosti splácet půjčku z důvodu dlouhodobého onemocnění, ztráty zaměstnání, úrazu a dalších neočekávaných situacích. Vzhledem k tomu, že produkt je od společnosti Profi Credit, má tak stabilní zázemí a stabilní společnost.

Vhodné pro

Pojištěná půjčka je vhodná pro ty, kteří mají rádi jistotu a banka jim nepůjčí. Pojištěná půjčka zahrnuje pojištění schopnosti splácet, pokud se vám stane úraz, přijdete o zaměstnání, dlouhodobě onemocníte nebo se přihodí nějaká z jiných neočekávaných situací, která by mohla ovlivnit váš příjem a tedy schopnost půjčku řádně splácet. Jedná se však o doplňkový produkt a nemusí být k půjčce sjednán povinně.

Ideální žadatel by měl být ve věku 18-69 let a musí mít bankovní účet.

Půjčka

Pojištěná půjčka vám poskytne úvěr od 10 000 Kč až do 150 000 Kč se splatností 3 až 48 měsíců. Jako doplňkový produkt můžete sjednat i pojištění schopnosti splácet. Vše vyřídíte online z pohodlí domova a peníze budete mít do 24 hodin na účtu.

Klienti, kteří splňují kritéria Klubu dobrého klienta, tedy jsou u Pojištěné Půjčky již 6 měsíců, si mohou půjčit až 250 000 Kč. 

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 70 000 Kč, splatnost 48 měsíců, splátka 2 299 Kč, celková splatná částka 100 352 Kč, pevná úroková sazba činí 24,44 % P.A. a RPSN činí 27.37 %. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby.

Konsolidace

Konsolidace půjček znamená sloučení více půjček do jedné. Je vhodná především, pokud chcete snížit celkové měsíční splátky. Na druhou stranu se splatnost prodlouží, ale může pomoci s každoměsíčním nedostatkem financí. Nově tedy i Pojištěná Půjčka nabízí svým klientům možnost konsolidace. Sloučit si můžete až 6 půjček, kdy Pojištěná Půjčka připraví výpovědi současných půjček za Vás a nemusíte se tak o nic starat. Zároveň získáváte možnost si půjčku pojistit proti neschopnosti splácet, a to ze 3 balíčků. Oznámení pojistné události je možné 24 hodin denně. Půjčit si můžete až 250 000 Kč.

Vyřízení probíhá tak, že i připravíte v ideálním případě smlouvy stávajících půjček, které chcete sloučit. Následně vyplníte online žádost. Pojištěná půjčka Vás následně kontaktuje a společně ověříte Vámi zadané údaje. Pokud bude vše v pořádku a konsolidace bude schválena, do druhého dne odešlou zvolenou částku na Váš bankovní účet.

Reprezentativní příklad: Úvěr v celkové výši 200 000 Kč, splatnost 60 měsíců, splátka 3 999 Kč, celková splatná částka 239 940 Kč, pevná úroková sazba činí 7.41% P.A. a RPSN činí 7.67%. Splátka neobsahuje žádné poplatky za doplňkové služby. Doba trvání spotřebitelského úvěru od 12 až do 48 měsíců. RPSN činí od 27,37 % do 89,8 %.

Často kladené dotazy

V případě, že doložené doklady budou kompletní, je možno úvěr/půjčku schválit a odeslat požadovanou částku na váš účet do 24 hodin.

Výši příjmu doložíte potvrzením zaměstnavatele o výši příjmu, výplatní páskou nebo bankovním výpisem v případě Pojištěné půjčky nebo daňovým přiznáním za předchozí zdaňovací období v případě podnikatele.

Pokud jste se dostal/a do situace, kdy nebudete moci uhradit splátku, kontaktujte neprodleně přiděleného úvěrového poradce, který s Vámi prodiskutuje vzniklou situaci a navrhne nejlepší postup, jak vzniklou situaci řešit.

Pojištěná Půjčka provádí veškerou výplatu půjček a úvěrů bezhotovostním způsobem, tedy převodem peněz na Váš bankovní účet.

Výhody

  • Vyřízení 100% online
  • Půjčka až 150 000 Kč do 24 hodin
  • Při nízké bonitě možnost mít spolužadatele
  • Možnost sjednat pojištění schopnosti splácet
  • Možnost odložení splátek zdarma
  • Vhodná i pro cizince
  • Možnost výběru ze 3 balíčků pojištění
  • Oznámení pojistné události možné on-line 24 hodin denně

Nevýhody

  • Není pro nezaměstnané
  • Není pro osoby v insolvenci a exekuci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *