Kdo jsme

Jednoduše řečeno jsme web.

Co děláme

Snažíme se návštěvníkům poskytnout co nejvíce informací o bankách a nebankovních společnostech, které poskytují úvěry. Naším cílem je dostat se mezi přední srovnávače půjček u nás.

Návštěvníkům umožňujeme odeslat poptávku přes formulář do dané společnosti a porovnat různé nabídky. Upozorňujeme, že úvěry neposkytujeme ani nejsme zprostředkovatelem. Veškeré informace uvedené na webu jsou pouze informativní a od skutečnosti se mohou lišit. Nemyslíme tím, že lžeme. Ale může se stát, že některé informace jsou zastaralé. Nelze je tedy vůči poskytovateli půjčky ani vůči tomuto portálu brát jako závazné. Tento portál nenese žádnou odpovědnost za případné finanční problémy. Jedná se pouze o srovnávač půjček a veškeré texty a rady je potřeba brát pouze informativně.

Cookies

Shromažďujeme cookies. Nebudeme zde vypisovat, co to je, ale pokusíme se popsat, co s vašimi údaji děláme.

Nemáme žádné Vaše konkrétní údaje, ale některá data o Vás shromažďujeme. Ty se odesílají například do Google Analytics, Google Search Console, abychom mohli web neustále zlepšovat. K ničemu jinému je nepotřebujeme. A také vlastně máme Vaše údaje z kontaktního formuláře. To proto, abychom Vám mohli reagovat na zprávu.