O nás

Nejsme finanční poradci, ani pojišťováci, ani zaměstnanci banky. Vytvořili jsme pouze tento web, kde chceme srovnávat bankovní i nebankovní půjčky. Vzhledem k tomu, že je tento web zaměřený na půjčování peněz, tak především aktuální nabídku půjček u jednotlivých bank. Jsme teprve na začátku a máme málo partnerů, jejichž produkty můžeme nabízet. Do budoucna máme plány velké, ale vše záleží na vás, našich návštěvnících a klientech bank. Budeme se snažit přinášet aktuální novinky týkající se půjček a financí celkově. Plánujeme vytvořit další portály zaměřující se na finance a možná si s námi dokážete i vydělat peníze. Jak jsme psali – vše záleží na vás, jak velké to bude.

Nehrajeme si na to, že jsme nejlepší portál. To zdaleka ne. Existuje spousta větších a známějších portálů, které vám toho nabídnou mnohem více. My se snažíme to dělat tak, jak si myslíme, že je to správné. Nechceme nabízet pouze produkty, ze kterých tyto projekty financujeme. Chceme to dělat tak, abychom pomohli vám. Nikdo z nás by si nechtěl vzít na triko, že se kvůli lákavým, avšak “falešným” nabídkám dostanete do tísnivé finanční situace. Proto se vždy rozmyslete, zda si půjčku vezmete, či nikoliv. Uvažujte sami svojí hlavou.

Rádi bychom Vám poděkovali, že jste navštívili tento portál. A určitě nám dejte vědět, co byste na něm zlepšili. Již teď pracujeme na dalších funkcích a nabídkách, aby byl tento portál co nejpřínosnější. Děkujeme!

Kontaktní formulář