Movinero (Viva Credit)

Movinero-logo
Hodnocení: 4,5/5
4.5/5

Movinero (dříve Viva Credit) poskytuje nebankovní půjčku v podobě úvěrového rámce sjednaného na 2 roky. To znamená, že po dobu 2 let můžete využívat peníze podle potřeby bez zbytečné byrokracie. Úvěr lze nastavit až na částku 20 000 Kč, kdy po nové zákazníky společnost nabízí 30denní bezúroční období pro splacení úvěru. Celé vyřízení žádosti o úvěr probíhá online přes webové stránky společnosti Movinero. Před žádostí si připravte občanský průkaz, mobilní telefon a e-mail, bankovní účet vedený v ČR, platební kartu MasterCard nebo Visaa bankovní výpis. Jedná se o ověřenou společnost, u které se nemusíte bát půjčit si.

Vhodné pro

Čerpání úvěru od Movinero je vhodné pro osoby, které potřebují vyřešit dočasnou finanční situaci a ví, že budou schopni úvěr splatit včas. Zároveň po ty, kterým často chybí finance do výplaty a potřebují mít nějakou finanční rezervu pro případ potřeby. Půjčka od Movinero je vhodná i pro OSVČ, maminky na mateřské dovolené a důchodce.

Půjčka

Od Movinero můžete čerpat úvěr až do výše 20 000 Kč. Sjednáním úvěrového rámce na 2 roky tak po celou dobu trvání smlouvy můžete čerpat finance z tohoto úvěru podle potřeby. 30 dní půjčky je přitom zdarma bez poplatků.

Reprezentativní příklad: U půjčky v hodnotě 5 000 Kč je roční procentní sazba nákladů (RPSN) 4 715,96 %, smluvní úrok je 18 003,69 Kč a celková částka k úhradě je 23 003,69 Kč.

RPSN a celková částka k úhradě půjčky v tomto příkladu byla vypočítána za předpokladu, že schválená částka byla v době poskytnutí plně čerpaná a celková úhrada je provedena ve 12 měsíčních splátkách ve výši 1 916,97 Kč.

Výhody

  • Peníze do 15 minut na účtu
  • Vyřízení online
  • Možnost čerpání peněz podle potřeby
  • Vhodné i pro OSVČ, maminky na mateřské dovolené a důchodce
  • Úroky platíte pouze za vyčerpanou (vybranou) částku
  • Noví zákazníci získají 30denní bezúročné období

Nevýhody

  • Vyšší RPSN
  • Nehodí se pro nepřetržité čerpání

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *