mBank

mBank-logo
Hodnocení: 4,3/5
4.3/5

MBank je internetová banka, kde vyřídíte vše od A do Z online. Nabízí spoustu produktů od běžného účtu přes hypotéky a pojištění až po spoření. Jako banka je tu s námi od roku 2007 a za tu dobu si získala přízeň více než 7 milionů klientů v Polsku, na Slovensku a v Česku.

Vhodné pro

MBank je vhodná pro všechny, kteří rádi vyřizují věci od počítače nebo mobilního telefonu online a nepotřebují osobně chodit na pobočky. Díky nízkým úrokům je také vhodná pro ty, kteří nechtějí zbytečně vyhazovat peníze za často předražené služby, které mohou jinde získat levněji.

Produkty

MBank je vhodná pro všechny, kteří rádi vyřizují věci od počítače nebo mobilního telefonu online a nepotřebují osobně chodit na pobočky. Díky nízkým úrokům je také vhodná pro ty, kteří nechtějí zbytečně vyhazovat peníze za často předražené služby, které mohou jinde získat levněji. Mezi nejvyužívanější produkty patří běžný účet a konsolidace půjček.

Běžný účet zdarma

Běžný účet je u mBank zcela zdarma. Jako obchodní název se využívá mKonto. Pokud z jakéhokoliv bankomatu vyberete alespoň 1 500 Kč, výběr je také zdarma.

Půjčka

MBank nabízí půjčku pod názvem mPůjčka. Úrok začíná na velice příjemné sazbě, a to na 5,99 % p.a.. Půjčit si můžete na cokoliv, kdy čerpat můžete již od částky 10 000 Kč až po 1 000 000 Kč. Vše zařídíte online z pohodlí domova. navíc pro současné klienty mBank platí předschválená nabídka, kdy peníze obdrží během 3 minut na bankovní účet. Půjčku je také možné pojistit například na pokrytí splátek při výpadku příjmu. 

Reprezentativní příklad pro mPůjčku Plus s pojištěním: výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 5,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 288,20 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí  164 749 Kč, RPSN  11,65 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.

Reprezentativní příklad pro mPůjčku Plus bez pojištění: výše úvěru 120 000 Kč, roční pevná výpůjční úroková sazba 7,99 % p. a., doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka úvěru včetně pojištění schopnosti splácet 2 103,40 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 151 445 Kč, RPSN 8,29 %. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 120 000 Kč. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky.

Konsolidace

Přeneste si vaše půjčky k mBank a snižte si úrokovou sazbu až o 2 % p.a. Za vyřízení, vedení, předčasné splacení nebo mimořádné splátky nehradíte žádné poplatky. minimální úroková sazba je 5,9 % p.a. a nejvyšší 15,9 % p.a..

Reprezentativní příklad: výše úvěru 150 000 Kč, roční výpůjční úroková sazba 7,9 % p. a., RPSN 8,19 %, doba splatnosti 72 měsíců, měsíční splátka 2 622,67 Kč, celková částka splatná spotřebitelem činí 188 832,24 Kč. Po podpisu smlouvy dostane klient na svůj osobní účet mKonto 150 000 Kč. Klient splácí 2 622,67 Kč měsíčně. První splátka může být vyšší než následující splátky. Je to způsobeno tím, že mezi poskytnutím úvěru a první splátkou může být delší doba než jeden měsíc. Klient je povinen vždy k datu splatnosti úvěru mít na účtu mKonto částku na úhradu celé výše měsíční splátky. Splátka je inkasována automaticky. Klient může, bez oznamování bance, mimo pravidelné splátky, úvěr kdykoli splatit nebo uskutečnit mimořádnou splátku v libovolné výši, a to bez poplatku. Po provedení mimořádné splátky dojde ke snížení výše pravidelné měsíční splátky.

Výhody

Nevýhody

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *