Kamali

Kamali-logo
Hodnocení: 4,8/5
4.8/5

Kamali je nebankovní instituce nabízející krátkodobé půjčky. Jako společnost v poslední době zažila velký boom, a to díky stále výhodnějším podmínkám pro žadatele. Jedná se o důvěryhodnou společnost, která si získává stále více a více spokojených zákazníků. A to převážně díky stabilní společnosti Home Credit, pod kterou Kamali patří. Na trhu je Kamali od 1. února 2017. Nejde ale tak úplně o novinku, jelikož Kamali je náhradou za Japonskou půjčku, která byla velmi populární a označována jako nejvýhodnější půjčka na trhu.

Vhodné pro

Díky nízkým úrokům a transparentnosti podmínek je půjčka od Kamali vhodná pro každého, kdo si potřebuje půjčit peníze až do výše 15 000 Kč v případě první půjčky (u druhé již do 30 000 Kč). Ještě vhodnější je pro ty, kteří ví, že půjčku splatí do 14 dnů od jejích načerpání. Ti totiž nezaplatí ani korunu navíc.

Půjčka

Půjčka od Kamali je transparentní a jednoduše výhodná. Pokud si půjčíte například 1 000 Kč a vrátíte je do 14 dnů, nezaplatíte ani korunu navíc. V případě první půjčky můžete žádat až do 15 000 Kč, v případě dalších až do výše 30 000 Kč. Splatnost je možné ze standardních 30 dnů prodloužit až na 10 měsíců.

Reprezentativní příklad: Získejte malou Kamali půjčku ve výši 15 000 Kč se splatností na 30 dnů. Tato finanční výše vám bude poskytnuta již od druhé žádosti. Roční úroková sazba se bude rovnat nule a RPSN 48,4 %. Zaplatíte jediný poplatek 495 Kč, takže dohromady uhradíte sumu 15 495 Kč. Pakliže byste žádali o prodloužení splatnosti, připravte si částku 735 Kč za dalších 30 dnů.

Výhody

  • Příjemný a vstřícný přístup ke klientovi
  • Peníze do 10 minut na účtu
  • Transparentní smlouva
  • První půjčka až do výše 15 000 Kč
  • Při splacení do 14 dnů bez poplatků
  • Rychlé vyřízení online

Nevýhody

  • Ať jsme hledali, jak jsme hledali, nic jsme nenašli

Hodnocení a recenze uživatelů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *