Home Credit

Home-Credit-logo
Hodnocení: 4,2/5
4.2/5

Home Credit je produktem od skupiny PPF a patří mezi oblíbené dlouhodobé nebankovní půjčky nejen v České republice, ale také v Rusku, Číně, na Slovensku, Filipínách a dalších mnoha zemích. Do skupiny PPF patří také velice populární Zonky. Na trhu je od roku 1997 a za tu dobu si od Home Creditu půjčilo desítky tisíc klientů. Jedná se o velice oblíbenou půjčku na čekém trhu.

Vhodné pro

Půjčka od Home Credit může být vhodná pro ty, kteří hledají rychlé a jednoduché řešení pro financování svých potřeb. Home Credit nabízí širokou škálu půjček, které jsou dostupné pro různé účely, jako jsou nákupy spotřebičů, rekonstrukce bytu, nebo dokonce i konsolidace dluhů.

Půjčka od Home Credit může být vhodná i pro ty, kteří nemají dostatečné záznamy v registru dlužníků nebo potřebují půjčku bez ručení majetkem. Home Credit poskytuje půjčky s různými splatnostmi a s možností volit si výši splátek, což umožňuje přizpůsobit si půjčku vlastním potřebám a možnostem.

Nicméně je důležité mít na paměti, že půjčky jsou finanční závazky a je nutné je pečlivě zvažovat a plnit včas. Před podpisem smlouvy je vhodné porovnat nabídky různých finančních institucí a zvážit výši úroků a poplatků.

Produkty

Půjčka

Home Credit nabízí půjčku ve výši od 10 000 Kč až do 250 000 Kč se splatností 12 až 96 měsíců a úrokovou sazbou začínající na 11,96 % p.a.. Výhodou je, že je možné peníze obdržet na účet, složenkou nebo si ji vybrat na pobočkách Sazky. Za zmínku jistě stojí, že se nejedná o klasickou půjčku, ale o tzv. revolvingový úvěr. To znamená, že s Home Creditem sjednáte smlouvu na určitou výši úvěru. Tuto částku následně budete mít k dispozici, ale záleží pouze na vás, jakou část z úvěru vyčerpáte.

Reprezentativní příklad: Výše úvěru 250 000 Kč, roční úroková sazba 9,88 %, RPSN 10,34 %, celkem zaplatíte 263 380 Kč. Jednotlivé po sobě jdoucí měsíční splátky: 22 892 Kč, 22 720 Kč, 22 549 Kč, 22 377 Kč, 22 206 Kč, 22 034 Kč, 21 863 Kč, 21 691 Kč, 21 519 Kč, 21 348 Kč, 21 176 Kč a 21 005 Kč. Splátky a částka, kterou celkem zaplatíte, jsou matematicky zaokrouhleny. Uvedené hodnoty platí za předpokladu čerpání celé výše úvěru okamžitě, bezhotovostně, v plné výši, při výše uvedené úrokové sazbě a bez poplatku, při poskytnutí revolvingového úvěru na období jednoho roku a splacení ve 12 měsíčních splátkách se stejnou výší jistiny. Nabídka nezohledňuje další čerpání úvěru ani využití doplňkových služeb.

Konsolidace

Konsolidací půjček s Home Credit můžete měsíčně uspořit až několik tisíc korun. Sloučením úvěrů získáte nejen nižší úrokovou sazbu, ale také výhodnější podmínky. S Home Credit můžete sloučit všechny typy finančních půjček od spotřebitelských úvěrů, přes nebankovní půjčky, kontokorent až po kreditní karty, a to až do výše 600 000 Kč!

Výhody

  • Vyřízení 100% online
  • Půjčka až 250 000 Kč
  • Nízký úrok
  • Stabilní skupina PPF
  • Možnost sjednat pojištění půjčky
  • Absence zbytečných poplatků
  • Rychlé vyřízení žádosti
  • Revolvingový úvěr

Nevýhody

  • Velké % žádostí je zamítnuto
  • Kontrola registru dlužníků

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *