Everyday+

Everyday-pujcka-logo
Hodnocení: 4,2/5
4.2/5

Everyday+ je nebankovní společnost nabízející revolvingové úvěry. Jako společnost je zapsána v seznamu nebankovních poskytovatelů spotřebitelského úvěru vedeném Českou národní bankou. Everyday Plus patří mezi ověřené a bezpečné poskytovatele, proto se nemusíte bát si u této společnosti půjčit.

Vhodné pro

Čerpání úvěru od Everyday+ je vhodné zejména pro ty, kterým scházejí finanční prostředky před výplatou. Úvěr není vhodný pro neustálé čerpání, ale pouze pro vyřešení krátkodobé tíživé finanční situace. Výhodou je, že tento úvěr lze čerpat i v případě exekuce.

Půjčka

Everyday+ nabízí půjčku již od 100 Kč až po 50 000 Kč se splatností vždy do konce následujícího měsíce. Jedná se o podobnou službu jako Twisto, jelikož k dispozici dostanete určitou částku, se kterou následně můžete manipulovat. Do konce následujícího měsíce ji ale vždy musíte vrátit. Pokud ji vrátit dříve, můžete ji znovu čerpat, jelikož jste ji již zaplatili. Jak je napsáno výše, je to skvělá služba, pokud potřebujete nějaké peníze před výplatou.

Často kladené dotazy

Úvěr je k dispozici svéprávným osobám starším 18 let s pravidelným příjmem po předložení kopie občanského průkazu, kteří mají vlastní bankovní účet, mobilní telefon a emailovou adresu.

Žádost o úvěr vyplňte kompletně a věnujte zvýšenou pozornost zejména číselným údajům – malá nepozornost může mít za následek zamítnutí žádosti.

Poplatek za výběr je 20 % z částky, kterou vybíráte. Na konci následujícího měsíce zaplatíte buď celkovou dlužnou částku uvedenou na vyúčtování/výpisu k revolvingovému úvěru, nebo minimální splátku (jedna pětina celkové dlužné částky, minimálně 300 Kč), nebo jakoukoliv částku vyšší než činí minimální splátka. Pokud využijete možnost postupného splácení, měsíční úrok z dlužné částky ve výši 20 % je ve vyúčtování/výpisu k revolvingovému úvěru v příštím měsíci započítán do zůstatku po uskutečnění minimální splátky.

Minimální částka výběru je 100 Kč.

Ano, můžete. Za předpokladu, že váš úvěrový limit již není vyčerpán a že nemáte vůči naší společnosti neuhrazené závazky po splatnosti.

Vybírat můžete po menších částkách nebo naráz – záleží jen na vás a vašich potřebách. Výběry jsou možné s přesností na 50 Kč.

Výhody

  • Velká tolerance při záznamech v registru
  • Vysoká úspěšnost schvalování úvěrů
  • Pevné podmínky a férová smlouva
  • Peníze rychle k dispozici
  • Rychlé vyřízení žádost online nebo přes SMS

Nevýhody

  • Pouze pro občany ČR
  • Je potřeba potvrzení o příjmu
  • Jsou potřeba 2 doklady totožnosti
  • Lze čerpat od 21-66 let

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *