CreditOn

Crediton-pujcka-logo
Hodnocení: 3,8/5
3.8/5

CreditOn je mezinárodní společnost poskytující nebankovní krátkodobé úvěry nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku, Lotyšsku a Gruzii. Jejich zákaznický servis je příjemný a ochotný. Na základě zpětné vazby klientů se jedná o solidní společnost se vstřícným přístupem ke klientovi. Jejich služby využilo již přes 16 000 klientů.

Vhodné pro

Hlavní předností půjčky od CreditOn je rychlost. Pokud tedy potřebujete mít peníze rychle k dispozici, CreditOn je vhodná volba. Půjčí vám až 20 000 Kč, což se může hodit například na opravu auta. Vše také vyřídíte online z pohodlí domova a nemusíte tak nikam chodit. Půjčka je vhodná pouze jako krátkodobé vyřešení finanční situace spojenou s nečekanými výdaji s předpokladem, že půjčku budete moci včas splatit. Není vhodná pro prodlužování splatnosti, jelikož poplatky jsou za odložení poměrně vysoké.

Půjčka

Od CreditOn si můžete půjčit již od 1 000 Kč až po 20 000 Kč se splatností 7 až 31 dnů. Doba splatnosti lze však prodloužit až o dalších 40 dnů. Pro žádost o půjčku potřebujete mobilní telefon, na který vám následně přijde výsledek vyhodnocení žádosti o půjčku.

Reprezentativní příklad: Při výši úvěru 20000 Kč, výši platby 8000 Kč, počtu plateb 12 a lhůtě splatnosti 12 měsíců je úrok 40 % p. m., maximální RPSN 1480 %, celková částka splatná spotřebitelem 116000 Kč.

Výhody

  • Přehledné podmínky
  • Půjčku lze nastavit s přesností na stokoruny

Nevýhody

  • Není pro cizince
  • Není pro osoby v insolvenci a exekuci
  • Není pro nezaměstnané
  • Nevhodná pro dlouhodobé čerpání kvůli vysokému úroku
  • Vysoká pravděpodobnost žádosti týkající se doložení příjmu

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *