CreditGo

CreditGo-logo
Hodnocení: 2,8/5
2.8/5

CreditGo je nebankovní společnost poskytující krátkodobé úvěry. Jako každá nebankovní společnost poskytuje půjčky na základě licence od ČNB. Společnost často nabízí zajímavé akce a slevy. Hezkým gestem je, že CreditGo každý rok vybere jedno zařízení pro výchovu a péči o děti a daruje jí sponzorský dar ve formě notebooků nebo sportovního vybavení.

Vhodné pro

Půjčka od CreditGo je vhodná pro ty, kteří si potřebují půjčit peníze například před výplatou, jelikož lze půjčit od částky 500 Kč. Jedná se totiž o krátkodobou půjčku se splatností do 30 dnů. Vhodná je také pro maminky na mateřské dovolené.

Půjčka

Od CreditGo si lze půjčit již od 500 Kč až do 20 000 Kč v případě opakované půjčky. V případě první půjčky pak do výše 10 000 Kč. Splatnost je zde od 5 do 30 dnů. Celou žádost lze vyřídit online z pohodlí domova a peníze je možné mít na účtu během několika okamžiků.

Často kladené dotazy

Ano, můžete. V tomto případě Vám bude zaslán dodatek ke smlouvě, ve kterém budou stanoveny nové úroky.

Ihned po splacení aktuální půjčky.

Můžete využít i cizí bankovní účet pouze v případě, že k němu máte zřízeno dispoziční právo a můžete jej doložit.

Ano, ale pouze pokud má klient povolení k trvalému či přechodnému pobytu v ČR a pracovní smlouvu min. na dobu trvání úvěru.

Ano, jsou. Avšak je potřeba si spočítat, zda budete schopni úvěr splácet včas, aby se předešlo případným problémům s nesplácením úvěru.

Výhody

  • Vyřízení žádosti online
  • Rychlý převod peněz na účet
  • Vhodné i pro maminky na mateřské dovolené
  • Možnost prodloužení splatnosti

Nevýhody

  • Nelze uzavřít pojištění
  • Vyšší úrok
  • Není možné žádat v exekuci

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *