Česká spořitelna

ceska-sporitelna-logo-nove
Hodnocení: 4,7/5
4.7/5

Česká spořitelna je banka s nejdelší tradicí na českém trhu. Je partnerem několika vysokých škol, snaží se posilovat finanční gramotnost lidí a naučit je hospodařit s penězi. Služby poskytují jednotlivcům, podnikatelům, menším a středním firmám, obcím a městům. Od roku 2000 je banka součástí středoevropské Skupiny Erste. Historie České spořitelny však sahá až do roku 1825.

Vhodné pro

Česká spořitelna je vhodná pro ty, kteří mají rádi vše pod kontrolou. Díky široké nabídce produktů lze u této banky například založit účet, půjčit si peníze, investovat, vzít si hypotéku a zároveň se pojistit. Nabízí tak komplexní služby v oblasti financí. Jako banka také nezapomíná na řádné zabezpečení, díky kterému budou vaše finance v bezpečí.

Produkty

Tato banka nabízí celou řadu výhodných produktů, mezi které patří půjčky, hypotéky, spoření, investování a pojištění. Půjčky a konsolidace půjček nabízíme níže a formulář můžete jednoduše odeslat přes nás.

Půjčka

Od České spořitelny si můžete půjčit již od 2 000 Kč až do 2 500 000 Kč se splatností 12-120 měsíců. Úroková sazba začíná na 6,9 % p.a. u bezúčelové půjčky, což je poměrně nízký úrok. Musíte však doložit svůj příjem a během žádosti bude také nahlíženo do registrů. Toto je u banky ale běžný postup, aby si mohli ověřit vaši schopnost úvěr splácet. Zároveň je možná tzv. půjčka na zkoušku, kterou můžete do 30 dnů vrátit zdarma. Půjčku je možné pojistit proti neschopnosti splácet a 2x ročně je možný odklad nebo ponížení splátek.

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 140 000 Kč se splatností 96 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % ročně má měsíční splátku 2 109 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru online je 0 Kč, v pobočce pak činí 1 400 Kč. Měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 10,07 % a celková částka splatná spotřebitelem 202 348 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 12, doba splácení 84 měsíců, úroková sazba 6,94 % ročně, RPSN 7,36 % a celková částka splatná spotřebitelem 177 156 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Úrokovou sazbu úvěrů nastavujeme každému klientovi individuálně. Její výše ale nikdy nepřekročí 19,99 %.

Konsolidace

Díky konsolidaci od České spořitelny si můžete sloučit půjčky od jiných bank ve výši od 20 000 Kč až do 2 500 000 Kč na cokoliv a bez zajištění. Splatnost lze využít až na 120 měsíců. Roční úroková sazba u konsolidace je od 6,9 % p.a. Vše lze vyřídit online do 5 minut. Výhodou je možnost pojištění a možnost do 30 dnů odstoupit od smlouvy bez poplatků.

Reprezentativní příklad: Úvěr ve výši 300 000 Kč se splatností 108 měsíců a úrokovou sazbou 9,49 % ročně má měsíční splátku 4 186 Kč. Jednorázový poplatek za vyřízení úvěru na pobočce činí 3 000 Kč, měsíční poplatek za správu úvěru je 0 Kč, RPSN je 10,07% a celková částka splatná spotřebitelem 452 061 Kč. Díky řádnému splácení bude u tohoto úvěru počet odpuštěných splátek 15, doba splácení 93 měsíců, úroková sazba 6,98 % ročně, RPSN 7,39 % a celková částka splatná spotřebitelem 452 061 Kč. Výše měsíční splátky se nemění. Bližší podmínky odměny ve formě prominutí splátek najdete v úvěrové smlouvě. Úrokovou sazbu úvěrů nastavujeme každému klientovi individuálně. Její výše ale nikdy nepřekročí 19,99 %.

Úvěr od Buřinky - úvěr na rekonstrukci

Buřinka je inovativní úvěrový produkt s úvěrovou sazbou od 7,19 % p.a., který vám umožní financovat rekonstrukce a modernizace vašeho domova bez nutnosti mít předem naspořeno nebo mít uzavřené stavební spoření. Společnost Buřinka vám poskytne finanční pomoc pro jakoukoli situaci související s bydlením, ať už se jedná o koupi nemovitosti, rekonstrukci, refinancování nebo vypořádání.

Jednou z hlavních výhod Buřinky je absence potřeby zástavy nemovitosti. Nemusíte dávat do zajištění svůj vlastní majetek ani majetek svých blízkých. Tím pádem je proces získání úvěru rychlý a jednoduchý. Dalším benefitem je možnost odpočtu zaplacených úroků z daní, což vám může přinést další úspory.

S úvěrem od Buřinky si můžete být jisti kvalitou a spokojeností klientů, protože 9,7 z 10 zákazníků tuto možnost doporučuje. Pokud jde o dokumentaci použití peněz, můžete ji doložit tradičními doklady, jako jsou faktury a účtenky, nebo dokonce fotografiemi před a po provedené rekonstrukci.

Pro získání úvěru je potřeba splnit několik podmínek. Pokud máte účet v České spořitelně, který slouží k přijímání vaší výplaty, postačuje nám doklad totožnosti, například občanský průkaz. V případě, že máte účet v jiné bance, je třeba předložit doklad o příjmu, jako je potvrzení od zaměstnavatele nebo výpisy z účtu za posledních 3 měsíce. Pokud jste podnikatel, stačí nám poslední daňové přiznání.

Buřinka také nabízí náhradu nákladů spojených se stavebním spořením v případě částečného nebo úplného předčasného splacení úvěru.

Buřinka je ideálním řešením pro ty, kteří potřebují finanční prostředky na rekonstrukci svého domova, a to bez složitých požadavků na zajištění a s možností snadného odpočtu zaplacených úroků z daní. Využijte našich služeb a užijte si nový, modernizovaný domov díky úvěru od Buřinky.

Reprezentativní příklad: Úvěr od Buřinky ve výši 300 000 Kč se splatností 20 let a roční úrokovou sazbou 7,19 % se skládá z překlenovacího úvěru poskytnutého s úrokovou sazbou 7,19 % p. a. (pevná sazba) na 2 roky do přidělení úvěru ze stavebního spoření. Splácet budete měsíčně 2 406 Kč po dobu 24 měsíců. Za zpracování úvěru zaplatíte jednorázově 3 000 Kč, za vedení úvěru 0 Kč. Na překlenovací úvěr navazuje úvěr ze stavebního spoření ve výši 289 144,31 Kč poskytnutý na dobu 18 let, který je použit k úplnému doplacení překlenovacího úvěru. Úroková sazba je 7,19 % p. a. s fixací po dobu prvního roku a následně vždy na 3 roky. Splácet budete měsíčně 2 406 Kč po dobu 18 let. Cena za zpracování a vedení úvěru je 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem za Úvěr od Buřinky je 577 996,30 Kč. RPSN činí 7,66 %. Uvedené údaje platí za předpokladu čerpání celého úvěru v den jeho poskytnutí se splácením od následujícího měsíce vždy k 25. dni. Upozorňujeme, že úvěrová kalkulačka má pouze informativní charakter. Nejedná se o návrh na uzavření smlouvy ani o žádný jiný dokument či jiné právní jednání, které by vedly k naší povinnosti uzavřít s vámi smlouvu o úvěru nebo jakoukoliv jinou smlouvu o bankovních službách. Dále upozorňujeme, že veškeré zobrazené výpočty a údaje, včetně případného údaje o úrokové sazbě či výši splátky úvěru, jsou pouze orientační. Konečné parametry úvěru se mohou lišit v závislosti na vaší bonitě a výsledcích posouzení vaší schopnosti splácet úvěr a budou uvedeny ve smlouvě o úvěru.

Úvěr od Buřinky - úvěr na rekonstrukci

Buřinka je nabízena s atraktivní úrokovou sazbou od 6,89 %. Tato výhodná sazba umožňuje klientům získat potřebné finanční prostředky na rekonstrukci svého domova za výhodných podmínek.

Pokud se rozhodnete využít Úvěr pro budoucnost, je nutné použít alespoň 30 % z celkového rozpočtu rekonstrukce na pořízení ekologických prvků. Mezi tyto prvky mohou patřit fotovoltaické panely, tepelná čerpadla, stínící technika, systémy pro zachytávání dešťové vody a další. Zbývající část financí můžete klidně investovat do vybavení nemovitosti, jako je nábytek a spotřebiče, podle vašich potřeb a přání.

Klienti také mají možnost provádět mimořádné splátky úvěru získané ze speciálních dotací, které jsou poskytovány zdarma. Tato možnost umožňuje snížit celkovou výši úvěru a zkrátit dobu splácení, což může být velmi výhodné pro klienty.

Reprezentativní příklad: Úvěr od Buřinky ve výši 300 000 Kč se splatností 20 let a roční úrokovou sazbou 6,89 % se skládá z překlenovacího úvěru poskytnutého s úrokovou sazbou 6,89 % p. a. (pevná sazba) na 2 roky do přidělení úvěru ze stavebního spoření. Splácet budete měsíčně 2 350 Kč po dobu 24 měsíců. Za zpracování úvěru zaplatíte jednorázově 3 000 Kč, za vedení úvěru 0 Kč. Na překlenovací úvěr navazuje úvěr ze stavebního spoření ve výši 288 589,52 Kč poskytnutý na dobu 18 let, který je použit k úplnému doplacení překlenovacího úvěru. Úroková sazba je 6,89 % p. a. s fixací po dobu prvního roku a následně vždy na 3 roky. Splácet budete měsíčně 2 350 Kč po dobu 18 let. Cena za zpracování a vedení úvěru je 0 Kč. Celková částka splatná spotřebitelem za Úvěr od Buřinky je 564 560,10 Kč. RPSN činí 7,33 %. Uvedené údaje platí za předpokladu čerpání celého úvěru v den jeho poskytnutí se splácením od následujícího měsíce vždy k 25. dni.

Výhody

Nevýhody

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *