Acema

Acema-logo
Hodnocení: 4,4/5
4.4/5

Acema je ryze českou společností a na trhu působí od roku 2000. Za tu dobu poskytla finanční částku klientům přesahující 16 mld. Kč. Poskytuje půjčky jak podnikatelům, tak fyzickým osobám. Dlouhodobě se řadí mezi nejvyužívanější nebankovní společnosti nabízející úvěry, a to i díky individuálnímu posouzení žádosti a variabilnímu nastavení parametrů.

Vhodné pro

U žádné půjčky jsme to nenapsali, ale půjčka od Acema je vhodná snad pro všechny. Acema půjčí jak podnikatelům, tak i fyzickým osobám za přijatelné úroky. Zároveň je vhodná i pro osoby v insolvenci a v exekuci.

Ideálním žadatelem jsou osoby, které jsou schopni úvěr zajistit nemovitostí na území ČR v osobním vlastnictví s LTV až 80% (po odečtení závazků na nemovitosti – zástavy, apod.) U podnikatelů a OSVČ – je možné zajištění movitým majetkem (stroje, auta apod.) ve vlastnictví firmy v hodnotě LTV 60 %.

Půjčka

Od Acemy si můžete půjčit od 100 000 Kč až do 50 000 000 Kč se splatností 1 až 20 let. Úroková sazba začíná na 6,9 % p.a.. Peníze obdržíte převodem na účet, avšak při podpisu smlouvy je možné vyplatit v hotovosti až 200 000 Kč. Minimální příjem musí být uveden, ale není prověřován. Výhodou je, že Acema nekontroluje registr a takém, že nemusíte dokládat, na co peníze využijete.

Výhody

 • Individuální posouzení žádosti
 • Vhodné pro podnikatele i fyzické osoby
 • Vhodné pro osoby v exekuci a insolvenci
 • Bezúčelová půjčka
 • Až 200 000 Kč v hotovosti
 • Nízký úrok
 • Nekontroluje registr a příjem
 • Vhodné i pro nezaměstnané

Nevýhody

 • Je potřeba ručit nemovitostí
 • Nelze kompletně vyřídit online

10 recenze na Acema

 1. David Klimeš

  Úrok vcelku přijatelný, vedle bank u kterých už se to dneska taky pěkně vyšplhalo, už v tom nevidím ani takový rozdíl. Tady mají schopnost ještě akceptovat různé přešlapy, kdy u banky přesto nejede vlak.

 2. Půjčka to není úplně rychlá vzhledem k tomu, že se čeká ještě na odhad nemovitosti jejich zaměstnancem, ale zas to zbytečně neprotahují a peníze jsou k dispozici pak během několika dnů.

 3. Lenka Jourová

  Měla jsem našetřený nějaký peníze na pořízení bytu, zbytek jsem myslela, že vezmu přes banku, ale kvůli příjmu mi u nich nevyšel posudek a to se za mě chtěli zaručit i naši. To samé řešení jsem použila i u Acemy a tady s tím nebyl problém, naši mi ručí bytem a já si tak mohla pořídit ten svůj.

 4. Bral jsem od nich úvěr, který je aktuálně celý splacen. Acema se po celou dobu držela striktně toho, co jsme spolu ujednali, takže mohu doporučit vzhledem ke svojí dobré zkušenosti.

 5. Dagmar Olachová

  Částečně se mi tu konsolidace podařila vyřídit z domova, ale mají flexibilní zaměstnance, takže byl zbytek za pochodu dořešen s nimi… za mne super služba.

 6. Předešel jsem riziku půjčovat si od někoho neznámého úvěrem u Acemy, kde hnedka vyložili karty na stůl, jak u nich vypadají podmínky a ač jsem musel počítat s tím, že budu mít u nich v zástavě dům, tak to pro mě jako OSVČ vyšlo asi nejlíp.

 7. Nechala jsem si od nich půjčit částku ve výši půl milionu na srovnání dědictví, nebylo to pro mě nic příjemného, takto to řešit, ale se zaměstnanci acemy se šlo velmi rozumně domluvit na výši splátek, takže to v rámci svých mezí zvládám poplatit tak, aby mě to neomezovalo v mém žití.

 8. Zajistili mi peníze, které mi znovu banka odmítla půjčit.

 9. Ondřej Suchý

  Měl jsem od nich půjčku, abych dodělal dílnu, od který mi dal známej ruce pryč. Kovid mu utnul plány, takže jsem peníze musel začít řešit sám. Acemu jsem kontaktoval se žádostí a byli mi schopný vyhovět. Peníze vyplatili docela rychle, že jsem stihnul v termínu poplatit ještě co bylo třeba a nedostal jsem se tak do větších problémů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *